5 / 1 głos

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

  6 zdjęć

  Co można zrobić z papieru?

  Co można zrobić z kartki papieru, oprócz wizytówek osobistych? Co zrobić, by nie marnować papieru w biurze? A może chcesz zaoszczędzić na prezentach? Sztuka składania papieru bywa ograniczona jedynie wyobraźnią.

  Holenderska artystka Ingrid Siliakus stworzyła papierową architekturę. Tego typu dziedzina sztuki została wymyślona już w latach 80. XX wieku przez profesora Masahiro Chataniego. Najdziwniejsze budynki świata mogą powstać z papieru. Ingrid Siliakus stworzyła nie tylko minimalistyczne obiekty architektoniczne, ale też papierowe abstrakcje.

  Źródło: gadzetomania.pl
   

  Najczęściej czytane

  Tradycyjnie, tort weselny wykańcza się figurką Młodej Pary ustawioną na...
  Niestety w Polsce nie ma (a przynajmniej nie udało mi się znaleźć)...
  Obejrzyj materiał wideo
  Chcesz się poczuć jak Alicja w Krainie czarów i zobaczyć świat po drugiej...
  Pracujesz w biurze? Wnieś trochę optymizmu do pokoju i ozdób biurko wesoł...
    Komplet pościeli nie musi być standardowy i nudny. Niecodzienna poś...

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejgadzety.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.