Czapkobroda - dziwaczny design na zimę

  Widzieliście kiedyś czapkobrodę? Założę się, że nie. Co prawda do zimy jeszcze sporo czasu, jednak powiem Wam, że pomysł to naprawdę ciekawy – nie dość, że osłania głowę i twarz, to jeszcze dzięki temu nie musimy nosić szalika.


  Kamera wideo w okularach

  Rzecz w konstrukcji prosta i przypomina nieco kominiarki, jednak wysuwana część czapki wykonana jest na kształt brody. Do wyboru mamy zarówno modele zasłaniające całkowicie usta, jak też i “wąsate”.

  Zegarek Bonda

  No i jak Wam się to podoba? Moim zdaniem całkiem praktyczna rzecz. No i widzący nas z daleka znajomi mogą pomyśleć, że człowiek zapuścił brodę. A dla szpiega to wynalazek jak znalazł.

  źródło:gadzetomania.pl

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejgadzety.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Mogłaś już przeczytać o pluszowych słuchawkach dla kociaka, słuchawkach do spania, zimowych słuchawkach dla każdego, słuchawkach dla aktywnych, nieplączących się słuchawkach. Bez słuchawek do uszu...

  Najczęściej czytane

    Komplet pościeli nie musi być standardowy i nudny. Niecodzienna poś...
  Żelazko Bosch, które samo się wyłącza, przenośne żelazko, bezprzewodowe ż...
  Niestety w Polsce nie ma (a przynajmniej nie udało mi się znaleźć)...
  Organizujesz niedługo przyjęcie dla znajomych i chcesz, żeby było ono inne...
  Jeśli chciałybyście mnie zapytać, co skłoniło projektanta Eduardo Alessi...
  Obejrzyj materiał wideo
  W przeszłości kobiety musiały się sporo namęczyć gdy chciały przemieszcza...
  Obejrzyj materiał wideo
  Pewnie niewiele z Was wie, że żeby schudnąć wystarczy mieć... komputer z...
  Obejrzyj materiał wideo
  Nie jestem zwolennikiem tipsów i innych tego typu wynalazków...
  Jedna z najbardziej znanych ozdób. Pierścionki, pierścienie, sygnety i obr...
  Obejrzyj materiał wideo
  Guma do żucia, to jeden z tych produktów, o których technice...

  Ostatnie komentarze