Czapkobroda - dziwaczny design na zimę

  Widzieliście kiedyś czapkobrodę? Założę się, że nie. Co prawda do zimy jeszcze sporo czasu, jednak powiem Wam, że pomysł to naprawdę ciekawy – nie dość, że osłania głowę i twarz, to jeszcze dzięki temu nie musimy nosić szalika.


  Kamera wideo w okularach

  Rzecz w konstrukcji prosta i przypomina nieco kominiarki, jednak wysuwana część czapki wykonana jest na kształt brody. Do wyboru mamy zarówno modele zasłaniające całkowicie usta, jak też i “wąsate”.

  Zegarek Bonda

  No i jak Wam się to podoba? Moim zdaniem całkiem praktyczna rzecz. No i widzący nas z daleka znajomi mogą pomyśleć, że człowiek zapuścił brodę. A dla szpiega to wynalazek jak znalazł.

  źródło:gadzetomania.pl

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejgadzety.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Wyposażenie domu zwykle pochłania nam nie tylko dużą część naszego wolnego czasu, lecz także całkiem sporo całego budżetu przeznaczonego na urządzenie mieszkania. Okazuje się, że największym...

  Najczęściej czytane

    Komplet pościeli nie musi być standardowy i nudny. Niecodzienna poś...
  Masz w domu niejadka, który gardzi codziennymi posiłkami? Zachęć dziecko...
  Słuchawek Bluetooth skierowanych do płci pięknej pojawia się na rynku...
  Kalendarze ścienne, biurowe i inne nie muszą być nieciekawe i nijakie. Gad...
  Wbrew pozorom powyższe gadżety nie są przeznaczone dla miłośników...
  Tacos
  Owocowe kolczyki – to już było. Kanapkowe kolczyki –...
  Kto z nas, będąc dzieckiem, nie marzył o domku na drzewie? Niewielki...
  Marzy ci się superwygodny rower? Nie wiesz, na co się zdecydować –...
  Był już stół kuchenny z klocków lego, stół gotujący, stół i obraz w...
  Łóżko to najważniejszy mebel w sypialni. Wygodne, z odpowiednim materacem...

  Ostatnie komentarze