Czapkobroda - dziwaczny design na zimę

  Widzieliście kiedyś czapkobrodę? Założę się, że nie. Co prawda do zimy jeszcze sporo czasu, jednak powiem Wam, że pomysł to naprawdę ciekawy – nie dość, że osłania głowę i twarz, to jeszcze dzięki temu nie musimy nosić szalika.


  Kamera wideo w okularach

  Rzecz w konstrukcji prosta i przypomina nieco kominiarki, jednak wysuwana część czapki wykonana jest na kształt brody. Do wyboru mamy zarówno modele zasłaniające całkowicie usta, jak też i “wąsate”.

  Zegarek Bonda

  No i jak Wam się to podoba? Moim zdaniem całkiem praktyczna rzecz. No i widzący nas z daleka znajomi mogą pomyśleć, że człowiek zapuścił brodę. A dla szpiega to wynalazek jak znalazł.

  źródło:gadzetomania.pl

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejgadzety.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Mogłaś już przeczytać o pluszowych słuchawkach dla kociaka, słuchawkach do spania, zimowych słuchawkach dla każdego, słuchawkach dla aktywnych, nieplączących się słuchawkach. Bez słuchawek do uszu...

  Najczęściej czytane

    Komplet pościeli nie musi być standardowy i nudny. Niecodzienna poś...
  Organizujesz niedługo przyjęcie dla znajomych i chcesz, żeby było ono inne...
  Niestety w Polsce nie ma (a przynajmniej nie udało mi się znaleźć)...
  Żelazko Bosch, które samo się wyłącza, przenośne żelazko, bezprzewodowe ż...
  Jeśli chciałybyście mnie zapytać, co skłoniło projektanta Eduardo Alessi...
  Obejrzyj materiał wideo
  Pewnie niewiele z Was wie, że żeby schudnąć wystarczy mieć... komputer z...
  Obejrzyj materiał wideo
  W przeszłości kobiety musiały się sporo namęczyć gdy chciały przemieszcza...
  Słuchawek Bluetooth skierowanych do płci pięknej pojawia się na rynku...
  Jedna z najbardziej znanych ozdób. Pierścionki, pierścienie, sygnety i obr...
  Obejrzyj materiał wideo
  Guma do żucia, to jeden z tych produktów, o których technice...

  Ostatnie komentarze