Gadżet AGD do rozbijania jajek

   

  Do naszej kolekcji gadżetów kuchennych, które są zupełnie bezsensowne dołącza dziś naprawdę niezwykłe urządzenie – rozbijacz jajek. I jak tu nie wierzyć w to, że w Ameryce rzeczywiście wszystko się może sprzedać?
   
  Czy mieliście kiedyś problem z wbiciem jajka do miski? Oczywiście, jeśli jesteśmy wyjątkowo niezdarni, skorupka może nam pęknąć a jajko wylać się na blat, ale na miłość boską – jak trudno jest rozbić jajko?!
   
  Dla Amerykanów jest to jednak najwyraźniej poważne wyzwanie. Dlatego wynaleźli EZ Cracker Egg Separator – gadżet, do którego wkładamy jajko i dzięki naciśnięciu dźwigni, jajko pęka na pół a jego zawartość wlewa się do uprzednio podstawionej pod gadżet miseczki. Szybko łatwo i czysto. Oczywiście gadżet trzeba po użyciu umyć i prawdopodobnie nie każde jajko się do środka zmieści – ale to już drobne szczegóły i niedogodności, na które musicie się zgodzić, jeśli chcecie zamiast rękoma, rozbijać jajka za pomocą wysoko wyspecjalizowanego urządzenia służącego tylko do tego.
   
  Oto ekstatyczna niemalże prezentacja owego cudu technologii kuchennej:

   
  Gadżet kosztuje 19,95$ a w komplecie ma jeszcze dodatek w postaci EZ Scramplera – czyli urządzenia, które wprawiając jajko w drganie spowoduje połączenie żółtka z białkiem jeszcze w skorupce. Dzięki temu, uzyskamy gotową masę jajeczną, którą ze skorupki wyciągamy przez użycie EZ Cracker Egg Separator.
   
  Czy ktoś z nas zna może głupszy gadżet kuchenny?

  źródło:Sabina, jejkuchnia.pl

   

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejgadzety.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Poczucie bezpieczeństwa to dla wielu osób jedna z najważniejszych wartości. Ma to szczególne znaczenie, jeśli chodzi o własny dom lub mieszkanie. Inteligentne i nowoczesne technologie zapewniają...

  Najczęściej czytane

  Obejrzyj materiał wideo
  Oto kran. Ale nie przeciętny, banalny kran umywalkowy, tylko bystry (jak...
  Masz ochotę spędzić samotny (choć, jak się zaraz przekonasz, nie do końca...
  Oto gadżet skonstruowany oczywiście przez japońskich inżynierów. Pomocny...
  Przenośne odtwarzacze DVD jakoś nigdy do mnie nie przemawiały (głównie...
  Oszczędzanie, to nie jest prosta sprawa, ale podobno się opłaca. Osobiś...
    Zastanawiasz się nad oryginalnym prezentem dla swojej znajomej, kt...
  Jedna z najbardziej znanych ozdób. Pierścionki, pierścienie, sygnety i obr...
  Jest świąteczny dzień, zamrażalnik i lodówka pełne przeróżnych potraw...
  Z danych policji za ostatnie kilka lat wynika, że to mężczyźni powodują...
  Hello Kitty to jedna z najbardziej znanych i lubianych postaci bajkowych...

  Ostatnie komentarze