Gadżet AGD do rozbijania jajek

   

  Do naszej kolekcji gadżetów kuchennych, które są zupełnie bezsensowne dołącza dziś naprawdę niezwykłe urządzenie – rozbijacz jajek. I jak tu nie wierzyć w to, że w Ameryce rzeczywiście wszystko się może sprzedać?
   
  Czy mieliście kiedyś problem z wbiciem jajka do miski? Oczywiście, jeśli jesteśmy wyjątkowo niezdarni, skorupka może nam pęknąć a jajko wylać się na blat, ale na miłość boską – jak trudno jest rozbić jajko?!
   
  Dla Amerykanów jest to jednak najwyraźniej poważne wyzwanie. Dlatego wynaleźli EZ Cracker Egg Separator – gadżet, do którego wkładamy jajko i dzięki naciśnięciu dźwigni, jajko pęka na pół a jego zawartość wlewa się do uprzednio podstawionej pod gadżet miseczki. Szybko łatwo i czysto. Oczywiście gadżet trzeba po użyciu umyć i prawdopodobnie nie każde jajko się do środka zmieści – ale to już drobne szczegóły i niedogodności, na które musicie się zgodzić, jeśli chcecie zamiast rękoma, rozbijać jajka za pomocą wysoko wyspecjalizowanego urządzenia służącego tylko do tego.
   
  Oto ekstatyczna niemalże prezentacja owego cudu technologii kuchennej:

   
  Gadżet kosztuje 19,95$ a w komplecie ma jeszcze dodatek w postaci EZ Scramplera – czyli urządzenia, które wprawiając jajko w drganie spowoduje połączenie żółtka z białkiem jeszcze w skorupce. Dzięki temu, uzyskamy gotową masę jajeczną, którą ze skorupki wyciągamy przez użycie EZ Cracker Egg Separator.
   
  Czy ktoś z nas zna może głupszy gadżet kuchenny?

  źródło:Sabina, jejkuchnia.pl

   

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejgadzety.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Poczucie bezpieczeństwa to dla wielu osób jedna z najważniejszych wartości. Ma to szczególne znaczenie, jeśli chodzi o własny dom lub mieszkanie. Inteligentne i nowoczesne technologie zapewniają...

  Najczęściej czytane

    Komplet pościeli nie musi być standardowy i nudny. Niecodzienna poś...
  Słuchawek Bluetooth skierowanych do płci pięknej pojawia się na rynku...
  Masz w domu niejadka, który gardzi codziennymi posiłkami? Zachęć dziecko...
  Wbrew pozorom powyższe gadżety nie są przeznaczone dla miłośników...
  Marzy ci się superwygodny rower? Nie wiesz, na co się zdecydować –...
  Tacos
  Owocowe kolczyki – to już było. Kanapkowe kolczyki –...
  Żelazko Bosch, które samo się wyłącza, przenośne żelazko, bezprzewodowe ż...
  Stewardesa
  Jeżeli budzi Was bezproblemowe przechodzenie kontroli na lotniskach to...
  Walentynki tuż tuż. Czy już wiesz, co podarujesz ukochanej osobie? Jeśli...
  Marzysz o tym, żeby zaskoczyć wszystkich pięknymi paznokciami? Wyrosłaś ju...

  Ostatnie komentarze