Gadżet AGD do rozbijania jajek

   

  Do naszej kolekcji gadżetów kuchennych, które są zupełnie bezsensowne dołącza dziś naprawdę niezwykłe urządzenie – rozbijacz jajek. I jak tu nie wierzyć w to, że w Ameryce rzeczywiście wszystko się może sprzedać?
   
  Czy mieliście kiedyś problem z wbiciem jajka do miski? Oczywiście, jeśli jesteśmy wyjątkowo niezdarni, skorupka może nam pęknąć a jajko wylać się na blat, ale na miłość boską – jak trudno jest rozbić jajko?!
   
  Dla Amerykanów jest to jednak najwyraźniej poważne wyzwanie. Dlatego wynaleźli EZ Cracker Egg Separator – gadżet, do którego wkładamy jajko i dzięki naciśnięciu dźwigni, jajko pęka na pół a jego zawartość wlewa się do uprzednio podstawionej pod gadżet miseczki. Szybko łatwo i czysto. Oczywiście gadżet trzeba po użyciu umyć i prawdopodobnie nie każde jajko się do środka zmieści – ale to już drobne szczegóły i niedogodności, na które musicie się zgodzić, jeśli chcecie zamiast rękoma, rozbijać jajka za pomocą wysoko wyspecjalizowanego urządzenia służącego tylko do tego.
   
  Oto ekstatyczna niemalże prezentacja owego cudu technologii kuchennej:

   
  Gadżet kosztuje 19,95$ a w komplecie ma jeszcze dodatek w postaci EZ Scramplera – czyli urządzenia, które wprawiając jajko w drganie spowoduje połączenie żółtka z białkiem jeszcze w skorupce. Dzięki temu, uzyskamy gotową masę jajeczną, którą ze skorupki wyciągamy przez użycie EZ Cracker Egg Separator.
   
  Czy ktoś z nas zna może głupszy gadżet kuchenny?

  źródło:Sabina, jejkuchnia.pl

   

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejgadzety.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Mogłaś już przeczytać o pluszowych słuchawkach dla kociaka, słuchawkach do spania, zimowych słuchawkach dla każdego, słuchawkach dla aktywnych, nieplączących się słuchawkach. Bez słuchawek do uszu...

  Najczęściej czytane

    Komplet pościeli nie musi być standardowy i nudny. Niecodzienna poś...
  Niestety w Polsce nie ma (a przynajmniej nie udało mi się znaleźć)...
  Organizujesz niedługo przyjęcie dla znajomych i chcesz, żeby było ono inne...
  Żelazko Bosch, które samo się wyłącza, przenośne żelazko, bezprzewodowe ż...
  Jeśli chciałybyście mnie zapytać, co skłoniło projektanta Eduardo Alessi...
  Obejrzyj materiał wideo
  W przeszłości kobiety musiały się sporo namęczyć gdy chciały przemieszcza...
  Obejrzyj materiał wideo
  Pewnie niewiele z Was wie, że żeby schudnąć wystarczy mieć... komputer z...
  Szukasz akcesoriów na plażę? Interesują cię głośniki? Opisywaliśmy już...
  Słuchawek Bluetooth skierowanych do płci pięknej pojawia się na rynku...
  Jedna z najbardziej znanych ozdób. Pierścionki, pierścienie, sygnety i obr...

  Ostatnie komentarze