Gadżety kuchenne

  Co sprawia, że w danym pomieszczeniu czujemy się jak u siebie w domu? Duże znaczenie mają kolory ścian czy rozmieszczenie mebli, jednak całość musi być dopełniona unikalnymi szczegółami. Oczywiście mniejsze znaczenie będą one miały w takich pomieszczeniach jak łazienka, a największe w przypadku tak intymnych miejsc, jak na przykład sypialnia. Czasami niewielkie gadżety nie tylko przyczyniają się do stworzenia klimatu danego pomieszczenia, lecz także pełnią rolę praktyczną. Bardzo często z taką sytuacją mamy do czynienia w odniesieniu do dodatków kuchennych. Miejsce przyrządzania posiłków powinno być bowiem praktyczne, wygodne i atrakcyjne wizualnie. W jaki sposób uzyskać taki efekt? Należy poważnie zastanowić się nad doborem gadżetów do kuchni. Poświęć chwilę i zapoznaj się z poniższym artykułem. Znajdziesz w nim wiele ciekawych informacji dotyczących kuchennych dodatków.

  Nowoczesna kuchnia

  Zanim poznamy propozycje akcesoriów kuchennych, warto jest poznać kilka założeń, jakie powinna spełniać nowoczesna kuchnia. Otóż projektanci ścigają się w wymyślaniu rozwiązań nie tylko ciekawych wizualnie, ale i praktycznych. Nowoczesna kuchnia to miejsce przygotowywania posiłków, w którym każda z nas poczuje się dobrze i w krótkim czasie ugotuje ulubione danie. Wiele z elementów wyposażenia do kuchni ma nam zagwarantować komfort. Królują tutaj nowe designerskie kuchenne gadżety, które przejmują rolę tradycyjnych elementów wyposażenia, jak deski do krojenia, piekarniki albo lodówki. Mogą mieć one zupełnie nowy, świeży wygląd. Oprócz tego wskazać trzeba również dodatki do kuchni retro, które często stanowią wyłącznie element dekoracyjny albo też za tradycyjnym wyglądem mieszczą się iście nowoczesne rozwiązania. Jakie dodatki do kuchni proponują w ostatnim czasie projektanci?

  Gadżety do kuchni

  Bez niektórych gadżetów kuchennych trudno jest wyobrazić sobie życie. Dobry nóż do krojenia, garnek, który nie będzie przypalał nam nawet wody albo rękawica pozwalająca nam na bezpieczne wyjmowanie potraw z piekarnika to tylko niektóre z nich. Wybierając je, powinniśmy zwracać uwagę przede wszystkim na funkcjonalność. Warto jest także uwzględnić ich wygląd. Dla niektórych ma on naprawdę duże znaczenie, dlatego też zdolni są oni zapłacić krocie za gadżety do kuchni. Przykładem niewiarygodnie drogich dodatków jest toster ozdobiony kryształkami Swarovskiego, który może stać się twoją własnością już za jedyne 300 dolarów. Jednak nie jest to wygórowana cena, jeżeli porównamy ją z korkociągiem kosztującym niemalże 64 tysiące dolarów. Co prawda wykonany jest on ze stali i pokryty złotem, jednakże w zasadzie nie różni się on niczym od tradycyjnego wydania tego gadżetu. Duży wybór ekskluzywnych gadżetów kuchennych mają zwłaszcza kawosze. Ekspresy do kawy potrafią kosztować niewyobrażalne sumy. Za elegancki design i 24-karatowe złoto możemy zapłacić nawet 2779 tysięcy dolarów. Tego typu gadżet może zrobić wrażenie zwłaszcza na zaproszonych gościach, jego producenci nie gwarantują jednak wyjątkowego smaku kawy.

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Komentarze

  Ale luksusy!

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejgadzety.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Poczucie bezpieczeństwa to dla wielu osób jedna z najważniejszych wartości. Ma to szczególne znaczenie, jeśli chodzi o własny dom lub mieszkanie. Inteligentne i nowoczesne technologie zapewniają...

  Najczęściej czytane

    Komplet pościeli nie musi być standardowy i nudny. Niecodzienna poś...
  Masz w domu niejadka, który gardzi codziennymi posiłkami? Zachęć dziecko...
  Słuchawek Bluetooth skierowanych do płci pięknej pojawia się na rynku...
  Kalendarze ścienne, biurowe i inne nie muszą być nieciekawe i nijakie. Gad...
  Tacos
  Owocowe kolczyki – to już było. Kanapkowe kolczyki –...
  Marzy ci się superwygodny rower? Nie wiesz, na co się zdecydować –...
  Wbrew pozorom powyższe gadżety nie są przeznaczone dla miłośników...
  Kto z nas, będąc dzieckiem, nie marzył o domku na drzewie? Niewielki...
  Był już stół kuchenny z klocków lego, stół gotujący, stół i obraz w...
  Żelazko Bosch, które samo się wyłącza, przenośne żelazko, bezprzewodowe ż...

  Ostatnie komentarze