Plecak z łądowarką solarną

  Słońce może nam świecić w twarz, ale mówiąc szczerze lepiej żeby świeciło w plecy. Szczególnie jeśli macie na nich plecak z panelami słonecznymi.

  Kosztujący 90 funtów plecak Solar Charger Bag może nie zwrócić się po roku używania (90 funtów to jakieś 440 złotych), ale przynajmniej zapewni nam ciągły dostęp do energii w czasie podróży. I to bez kręcenia korbą czy pedałowania by napędzić dynamo. Jedyne co musimy z nim robić, to go ze sobą nosić. Wszyte w 25-litrowy plecak panele słoneczne zasilają baterię litowo jonową 2000 mAH. Bateria może być ładowana z gniazdka (wtyczka w zestawie) lub przez USB, ale oczywiście tutaj chodzi o wykorzystanie energii słonecznej. Sprzedawca nie podaje niestety informacji o czasie ładowania podczas pieszych wycieczek, ale na TechDigest wyczytałem, że w słoneczne dni ładuje się przez około 8 godzin, a przy większym zachmurzeniu 11-12 godzin.

  W zestawie znajdziecie kabel USB 2.0 i kilka przejściówek do najbardziej popularnych urządzeń (między innymi telefony Nokii i Sony Ericssona, konsole PSP i DS i wtyczka mini USB do ładowania nawigacji satelitarnych). Plecak możecie kupić w sklepie Infinit (link poniżej).

  źródło:gadzetomania.pl

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejgadzety.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Wyposażenie domu zwykle pochłania nam nie tylko dużą część naszego wolnego czasu, lecz także całkiem sporo całego budżetu przeznaczonego na urządzenie mieszkania. Okazuje się, że największym...

  Najczęściej czytane

    Komplet pościeli nie musi być standardowy i nudny. Niecodzienna poś...
  Masz w domu niejadka, który gardzi codziennymi posiłkami? Zachęć dziecko...
  Słuchawek Bluetooth skierowanych do płci pięknej pojawia się na rynku...
  Kalendarze ścienne, biurowe i inne nie muszą być nieciekawe i nijakie. Gad...
  Wbrew pozorom powyższe gadżety nie są przeznaczone dla miłośników...
  Marzy ci się superwygodny rower? Nie wiesz, na co się zdecydować –...
  Tacos
  Owocowe kolczyki – to już było. Kanapkowe kolczyki –...
  Kto z nas, będąc dzieckiem, nie marzył o domku na drzewie? Niewielki...
  Łóżko to najważniejszy mebel w sypialni. Wygodne, z odpowiednim materacem...
  Był już stół kuchenny z klocków lego, stół gotujący, stół i obraz w...

  Ostatnie komentarze