Słuchawki do spania

  Chciałabyś zasypiać przy muzyce, ale Twój wybranek serca nie przepada za „zakłóceniami harmonicznymi”? Masz tendencję do zasypiania ze swoją „empetrójką” w pociągu, a kiedy się budzisz, słuchawki boleśnie wbijają Ci się w ucho? Nie lubisz słuchawek dousznych, a nauszne zimą nie mieszczą się pod czapkę? Rozwiązaniem mogą być słuchawki do spania – w formie opaski na głowę.

   
   
  Sleep Phones to wygodne w noszeniu słuchawki, z którymi można bezpiecznie spać – nic nas nie gniecie i nic się w nocy nie połamie. Wystarczy tylko połączyć kabelek z naszym telefonem bądź odtwarzaczem mp3 i można bezpiecznie zasypiać przy dźwiękach muzyki, nie przeszkadzając nikomu w pomieszczeniu. Opaska wykonana jest z miłego w dotyku polarku ale świetnie – zdaniem producenta – przepuszcza dźwięk wprost do naszego ucha.
   
  Plusem słuchawek do spania jest jeszcze jedna rzecz- możesz dzięki nim odgrodzić się od dziwacznych dźwięków pochrapywania, które wydaje z siebie Twój partner. Przydałby się tylko jakiś bardziej kobiecy kolor, nieprawdaż?
   
  Słuchawki oferowane są przez sklep ThinkGeek w cenie 40$.

   

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Komentarze

  Super są, w Polsce też je można kupić.

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejgadzety.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Mogłaś już przeczytać o pluszowych słuchawkach dla kociaka, słuchawkach do spania, zimowych słuchawkach dla każdego, słuchawkach dla aktywnych, nieplączących się słuchawkach. Bez słuchawek do uszu...

  Najczęściej czytane

    Komplet pościeli nie musi być standardowy i nudny. Niecodzienna poś...
  Niestety w Polsce nie ma (a przynajmniej nie udało mi się znaleźć)...
  Organizujesz niedługo przyjęcie dla znajomych i chcesz, żeby było ono inne...
  Żelazko Bosch, które samo się wyłącza, przenośne żelazko, bezprzewodowe ż...
  Jeśli chciałybyście mnie zapytać, co skłoniło projektanta Eduardo Alessi...
  Obejrzyj materiał wideo
  W przeszłości kobiety musiały się sporo namęczyć gdy chciały przemieszcza...
  Obejrzyj materiał wideo
  Pewnie niewiele z Was wie, że żeby schudnąć wystarczy mieć... komputer z...
  Słuchawek Bluetooth skierowanych do płci pięknej pojawia się na rynku...
  Obejrzyj materiał wideo
  Guma do żucia, to jeden z tych produktów, o których technice...
  Jedna z najbardziej znanych ozdób. Pierścionki, pierścienie, sygnety i obr...

  Ostatnie komentarze