Słuchawki do spania

  Chciałabyś zasypiać przy muzyce, ale Twój wybranek serca nie przepada za „zakłóceniami harmonicznymi”? Masz tendencję do zasypiania ze swoją „empetrójką” w pociągu, a kiedy się budzisz, słuchawki boleśnie wbijają Ci się w ucho? Nie lubisz słuchawek dousznych, a nauszne zimą nie mieszczą się pod czapkę? Rozwiązaniem mogą być słuchawki do spania – w formie opaski na głowę.

   
   
  Sleep Phones to wygodne w noszeniu słuchawki, z którymi można bezpiecznie spać – nic nas nie gniecie i nic się w nocy nie połamie. Wystarczy tylko połączyć kabelek z naszym telefonem bądź odtwarzaczem mp3 i można bezpiecznie zasypiać przy dźwiękach muzyki, nie przeszkadzając nikomu w pomieszczeniu. Opaska wykonana jest z miłego w dotyku polarku ale świetnie – zdaniem producenta – przepuszcza dźwięk wprost do naszego ucha.
   
  Plusem słuchawek do spania jest jeszcze jedna rzecz- możesz dzięki nim odgrodzić się od dziwacznych dźwięków pochrapywania, które wydaje z siebie Twój partner. Przydałby się tylko jakiś bardziej kobiecy kolor, nieprawdaż?
   
  Słuchawki oferowane są przez sklep ThinkGeek w cenie 40$.

   

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Komentarze

  Super są, w Polsce też je można kupić.

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejgadzety.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Wyposażenie domu zwykle pochłania nam nie tylko dużą część naszego wolnego czasu, lecz także całkiem sporo całego budżetu przeznaczonego na urządzenie mieszkania. Okazuje się, że największym...

  Najczęściej czytane

    Komplet pościeli nie musi być standardowy i nudny. Niecodzienna poś...
  Masz w domu niejadka, który gardzi codziennymi posiłkami? Zachęć dziecko...
  Słuchawek Bluetooth skierowanych do płci pięknej pojawia się na rynku...
  Wbrew pozorom powyższe gadżety nie są przeznaczone dla miłośników...
  Kalendarze ścienne, biurowe i inne nie muszą być nieciekawe i nijakie. Gad...
  Marzy ci się superwygodny rower? Nie wiesz, na co się zdecydować –...
  Tacos
  Owocowe kolczyki – to już było. Kanapkowe kolczyki –...
  Kto z nas, będąc dzieckiem, nie marzył o domku na drzewie? Niewielki...
  Walentynki tuż tuż. Czy już wiesz, co podarujesz ukochanej osobie? Jeśli...
  Był już stół kuchenny z klocków lego, stół gotujący, stół i obraz w...

  Ostatnie komentarze