Żelazko Bosch Sensor Secure

  Czy na widok sterty ubrań do prasowania dostajesz białej gorączki? Nie przejmuj się. Dzięki żelazku Sensor Secure TDA 7680 firmy Bosch prasowanie stanie się czystą przyjemnością. Zdarzało ci się czasami zapomnieć wyłączyć żelazko? A może zostawiałaś je na ubraniu, by ratować kipiące mleko? Dobra informacja dla wszystkich roztrzepanych i zapominalskich – od teraz koniec ze spalonymi ubraniami. Jedną z zalet żelazka jest funkcja Active Control – żelazko grzeje tylko wtedy, gdy trzymasz je w dłoni.

  Dane techniczne żelazka Sensor Secure

  • Active Control – żelazko jest zaopatrzone w czujnik dotyku – gdy przestaniesz dotykać żelazka, po chwili zasilanie odłączy się automatycznie.
  • Air System – dzięki tej funkcji temperatura na całej powierzchni stopy żelazka rozkłada się równomiernie.
  • AntiCalc – system automatycznego odkamieniania żelazka, dzięki czemu urządzenie działa dłużej.
  • Auto Shut Off – dzięki temu automatycznemu wyłącznikowi bezpieczeństwa, stopa żelazka przestanie grzać po 30 sekundach bezruchu w pozycji poziomej i 8 sekundach bezruchu w pozycji pionowej.
  • DripStop – blokada kapania wody w niskich temperaturach.
  • Nakładka Protect – przeznaczona do prasowania tkanin delikatnych, dzięki niej stopa żelazka nie dotyka bezpośrednio ubrania.
  • Palladium glissée – jest to ceramiczna stopa, która idealnie ślizga się po materiałach.

  Zalety żelazka Sensor Secure

  Niestety, żelazko jest głównie domeną kobiet. Mężczyźni na myśl o konieczności uprasowania sobie czegoś dostają chwilowego zaniku umiejętności manualnych. Oczywiście, nie jest to regułą. Niemniej jednak, kobiety zwracają uwagę na względy estetyczne swojego sprzętu AGD. Sprzęt musi nie tylko dobrze funkcjonować, ale też mieć odpowiedni wygląd i kształt. Ile razy zdarzyło wam się nie kupić czegoś tylko dlatego, że po prostu było brzydkie?

  Żelazko Sensor Secure wyprodukowane przez firmę Bosch ma przyjemne dla oka opływowe kształty. Zachęcająco wygląda też kolor: połączenie granatu z niebieskim. Z tyłu znajduje się duży otwór, przez który łatwo można nalać wody do żelazka. Jest to bardzo wygodne, gdyż nie trzeba lać wody cieniutkim strumyczkiem i długo czekać na napełnienie zbiornika. À propos zbiornika, i ten element pozytywnie zaskakuje. W żelazku Boscha znajduje się duży zbiornik na wodę (pojemność 400 ml). Dzięki przeźroczystym ściankom, można w prosty sposób kontrolować ilość wody w zbiorniku.

  Czeka cię długie prasowanie? Nie przejmuj się. Żelazko Boscha ma miękki uchwyt. A dzięki specjalnej, dodatkowej nakładce, możesz śmiało prasować delikatne tkaniny. Nakładka TDZ1510 zapobiega nabłyszczeniu. W prasowaniu pomaga płynna regulacja temperatury. Żelazko niemal momentalnie nagrzewa się lub schładza, w zależności od potrzeb.

  Dużym plusem żelazka jest blokada kapania w niskich temperaturach. Dzięki temu, prasując w niskich temperaturach delikatne ubrania, masz pewność, że nie pojawią się na nich plamy wody. Po zakończeniu prasowania i odłączeniu żelazka od prądu, można łatwo zwinąć kabel (długość kabla: 2,5 m). Do kabla dołączona jest klamerka, dzięki której przewód nie będzie się plątał i rozwijał.

  Opisując zalety żelazka Sensor Secure, nie można pominąć systemu Anticalc i funkcji samooczyszczania Selfclean, które zapobiegają osadzaniu się kamienia. Dzięki zastosowaniu specjalnej stopy ceramicznej Palladium glissée z trzema strefami rozmieszczenia kanałów parowych, żelazko doskonale wytwarza parę i ją rozprowadza, a także ma idealny poślizg.

  Nie można zapomnieć o najważniejszej cesze żelazka Sensor Secure. Mianowicie o funkcji Acitive Control. Co ona oznacza? Żelazko grzeje tylko wtedy, gdy trzymane jest w dłoni. Możesz więc śmiało przerwać prasowanie i zostawić żelazko, a po kilku chwilach odłączenie zasilania nastąpi automatycznie.

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Komentarze

  Idealny dla kobiet które uwielbiają rozmawiać przez telefon : )
  Przygarneła bym takie : )

  jeny ale boski egzemplarz....szkoda tylko że mnie na niego nie stać, ale póki co teraz mnie a niego nie stać

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejgadzety.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Poczucie bezpieczeństwa to dla wielu osób jedna z najważniejszych wartości. Ma to szczególne znaczenie, jeśli chodzi o własny dom lub mieszkanie. Inteligentne i nowoczesne technologie zapewniają...

  Najczęściej czytane

    Komplet pościeli nie musi być standardowy i nudny. Niecodzienna poś...
  Masz w domu niejadka, który gardzi codziennymi posiłkami? Zachęć dziecko...
  Słuchawek Bluetooth skierowanych do płci pięknej pojawia się na rynku...
  Kalendarze ścienne, biurowe i inne nie muszą być nieciekawe i nijakie. Gad...
  Tacos
  Owocowe kolczyki – to już było. Kanapkowe kolczyki –...
  Marzy ci się superwygodny rower? Nie wiesz, na co się zdecydować –...
  Kto z nas, będąc dzieckiem, nie marzył o domku na drzewie? Niewielki...
  Wbrew pozorom powyższe gadżety nie są przeznaczone dla miłośników...
  Żelazko Bosch, które samo się wyłącza, przenośne żelazko, bezprzewodowe ż...
  Był już stół kuchenny z klocków lego, stół gotujący, stół i obraz w...

  Ostatnie komentarze